10 דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם פותחים אתר לעסק שלכם

Family Business

לפני שאתם פותחים אתר עסקי ישנם דברים חשובים שכדאי שתדעו ותיקחו בחשבון כפי שנפרט במאמר שלפניכם. הדבר החשוב ביותר לקראת בניית אתרים הוא לבצע מחקר לגבי המתחרים שלכם. הדבר יאפשר לכם לתכנן את האתר שלכם טוב יותר מבחינת חלוקת הרמות והקטגוריות ולגרום שהאתר, מהרגע הראשון יופיע באופן אורגני בתוצאות החיפוש לצד המתחרים האחרים. בהמשך המאמר נציג 9 דברים חשובים נוספים.

בניית אתרים באופן אסטרטגי

הדבר השני שכדאי שתדעו הוא כיצד לבנות אסטרטגיית תוכן. יש להגדיר את סוג התוכן שרלוונטי לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם ולבנות את האתר מראש עם פלטפורמה מובנית לטפטוף של התוכן. אסטרטגיית התוכן קשורה לדבר השלישי שיש לתת עליו את הדעת,  תיאורי מוצר המותאמים לקידום. יש לנסח את שמות המוצרים והשירותים באופן שבו יחפשו אותם.

פרטי יצירת קשר ואבטחת סליקה

הדבר הרביעי לתת עליו את הדעת הוא אפשרויות המענה באתר. אופן יצירת הקשר באתר צריך להיות ברור, נגיש ומניע לפעולה. הדבר החמישי לגביו נפרט הוא אבטחה. על מנת שגולשים יחושו בנוח לרכוש אצלכם באתר, חשוב לספק אבטחת סליקה ברמה הגבוהה ביותר. כאן גם נכנס הדבר השישי ברשימה, והוא שתהליך התשלום יהיה שקוף ורגע סיום הקנייה באתר יהיה קצר וקולע. 

מענה לשאלות נפוצות

הדבר השמיני שחשוב לדעת לקראת בניית אתרים הוא מהן השאלות הנפוצות של הלקוחות הפוטנציאלים שיישקלו רכישה אצלכם באתר. יש לענות על גורמים מעכבי הנעה לפעולה כמו, מידת האחריות וכדומה. הדבר התשיעי שכדאי שתדעו הוא מהן התמונות שיתארו הכי טוב את המוצרים שלכם. חשוב שהתמונות יהיו באיכות גבוהה ויגרמו לגולשים להאמין ולסמוך עליכם.

בניית אתרים  לאחר תכנון יסודי

הדבר האחרון לגביו נתייחס במאמר זה הוא הנושא של חווית המשתמש. חשוב לחשוב מראש כיצד מבנה האתר יעודד גלישה נוחה והנעה לפעולה. לסיכום, במאמר זה הרחבנו לגבי 10 דברים שחשוב לדעת לקראת בניית אתרים עסקיים. נגענו בין היתר, במחקר מתחרים, אסטרטגיית תוכן, תיאורי מוצר, יצירת קשר, אבטחת סליקה, שקיפות הרכישה, שאלות נפוצות ותמונות איכותיות.

מזומנים לשתף:

מאמרים נוספים שתאהבו:

השקעות נדלן: מה עדיף בישראל או בחו"ל?

השקעות נדל"ן נחשבות מזמן לאפיק יציב ורווחי להגדלת העושר. ההחלטה להשקיע בנדל"ן בתוך ישראל, או לצאת לשווקים זרים, כרוכה בניתוח מעמיק של גורמים שונים. מדריך

כל מה שרצית ללמוד על קריפטו

מטבעות קריפטו וטכנולוגיית בלוקצ'יין הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. עם כניסתם של נכסים דיגיטליים, פרויקטים מבוססי בלוקצ'יין וביזור, יש גם הרבה מונחים ומושגים חדשים

Glass smartphone, high tech innovation AI technology

מה זה בעצם צ'אט בוט?

ככל הנראה כבר הייתה לכם אינטראקציה עם צ'אט בוט בעבר, זה הצ'אט האוטומטי שנפתח לכם כשאתם מסיירים באתרים מסויימים. זה יוכל לשדרג את שירות הלקוחות

צרו איתנו קשר:

what you need to know

in your inbox every morning

what you need to know

in your inbox every morning

what you need to know

in your inbox every morning
דילוג לתוכן